Нове покоління вантажних автомобілів MAN вже в Україні
новый ман

MAN Truck & Bus представляє нове покоління вантажних автомобілів

Новий MAN TGX рушає у road-tour Україною! Тисячі кілометрів — не межа! Він подолав маршрут із Мюнхена до Більбао, встиг завоювати визнання у Європі, а тепер готовий демонструвати свою потужність в Україні.
Вже цього літа дві вантажівки MAN відвідають 10 міст України, та продемонструють усю свою потужність та ефективність. Road-tour Україною перевіряє на міцність, інновації і комфорт вантажівки MAN нового покоління.

MAN TGX TG3 забезпечує новий рівень комфортності, ефективності, безпеки, надійності та діджиталізації.

Нове покоління вантажівок MAN – це наймасштабніший проект за останні 20 років.

кабина ман

Основні моменти, які стали ключовими для випуску нової лінійки вантажівок MAN Truck & Bus:

  1. Спрощення бізнесу;
  2. Водій понад усе;
  3. Ефективність та економічність;
  4. Оптимізація робочого часу;
  5. Всебічне вдосконалення.

MAN Truck & Bus в першу чергу турбується про водія, тому що саме він більшість свого часу проводить за кермом. Робоче місце повинно відповідати щоденним потребам, що значно впливає на продуктивність та мотивацію водія від якого залежить успіх будь-якої транспортної компанії. Тому компанія МАН змінює стандарти для зручності користування, ідеального комфорту, підвищення рівня безпеки та повної діджиталізації.

Економічність нової лінійки вантажівок MAN полягає в зниженні споживання палива до 8% (в порівнянні з попередньою версією Євро6), що також впливає на зниження рівню викидів вуглекислого газу.

новая кабина МАН

Наявність цифрових додатків та загальна діджиталізована система управління допоможе водіям більш ефективно виконувати свою роботу.


Завдяки оптимізації силової лінії, удосконаленню програмного забезпечення, а також покращенню аеродинаміки витрата палива вантажівки була знижена на 8%. Разом із цим знизилися експлуатаційні витрати та викиди CO2.

Удосконалена цифрова система сервісного обслуговування дозволяє програмувати поведінку транспортного засобу з урахуванням потреб, можливостей та завдань кожного перевізника.

Потужний.

Надійний.

Ефективний.

MAN TGX TG3 подолав 4 мільйони кілометрів тест-драйву, щоб стати найкращим другом для водіїв України.

Запишіться на тест-драйв MAN TGX TG3 та чекайте вантажівку в вашому місті.

17.08.2020 р. зустрічайте MAN TGX TG3 з нової лінійки вантажівок MAN Truck & Bus!